Marca 29, 2024, 06:33:06 am

Autor Wątek: sklep z częściami  (Przeczytany 5203 razy)

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
sklep z częściami
« dnia: Lutego 03, 2011, 03:02:05 pm »
http://www.skuterdebica.hg.pl/

Generalnie sklep w porządku lecz jak to mówią nie wszystko złote co się świeci
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Kaska-Simeonowa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2011, 03:02:56 pm »
Dotychczas na Dębicę nie narzekałam, ani co do części do Simeona ani do Juniego.
_________________
Pozdrawiam Kaska-Simeonowa

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2011, 03:03:37 pm »
osobiście miałem pewne problemy z dogadaniem się. Dwa razy przysłali mi nie tą rzecz o którą prosiłem. Ogólnie są w pożądku lecz brakuje im troszkę......do ideału sprzedawcy 


Duży plus za ilość cześci
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline SZAMLET

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2011, 03:04:22 pm »
Moim zdaniem Dębica całkiem w pożądku sklepik przysłali mi uszczelki silnika wraz z popychaczami okazało się ze uszczelki zostały uszkodzone ale przez naszych super pracowników poczty polskiej tak strasznie chcieli zobaczyć co jest w środku koperty ze po przecinali uszczelki nie mówiąc o kopercie ale popychacze były ok więc zostawiłem je zgłosiłem to do skuter dębica z prośbą o wymianę uszczelek i jakieś leprze zabezpieczenie przesyłki zgodzili się i po odesłaniu uszkodzonych dostałem nowe tak zapakowane ze sam nie mogłem się dostać do nich  oraz dostałem jeszcze 2 popychacze w przesyłce możliwe ze w tym się pomylili ale to na moja korzyść teraz mam 4  dopiero zaczynam remont mojego awosa więc trudno mi powiedzieć cokolwiek o innych firmach ale na pewno jak będę miał jakieś namiary na dobrych gości to zamieszczę je tu ostatnio znalazłem lakiernika do malowania szparunków, szkiełkowania itp. tylko ze z Krakowa jutro tam jadę pomalować sprzęta zobaczymy jak zrobi i jak będzie ok to go polecę ale jak na razie po fotkach i rozmowie telefonicznej widze ze facet zna się i ładne sprzęty odnawia.

ps. hckosmo dzięki za ten adres. W skuter dębica jest adres faceta co tez regeneruje głowice ale troszkę zdziwiła mnie cena powiedział mi 150zł za regeneracje wydaje mi się to troszkę mało więc nie wiem czy solidnie

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2011, 03:05:18 pm »
Skuter ma bogatą ofertę z tym się zgodzę i kontakt z nimi jest w miarę ok.

co do głowicy zobacz w dziale ,, Garaż etap 1 - silnik " masz tam pokazany efekt taniej regeneracji głowicy - wałkując temat postaram się dziś wrzucić artykuł o uszczelkach pod głowicę ( i tu ukłon do osób od Skutera ) uszczelka kupowana u nich jest bardzo dobrej jakości z tym że jest pozbawiona kanału smarującego ( oto jedna z kilku rzeczy na które się u nich naciąłem )
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Donald

  • Mechanik
  • **
  • Wiadomości: 308
  • Karma: +1/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2011, 03:05:54 pm »
Co do sklepu w Dębicy to ludzie są w porządku (dla tych którzy znają sklep na ul. Nowolipki w Warszawie koledzy z Dębicy to wręcz anioły sprzedaży). To z czym jest problem to jakość towaru od dostawców.
W wypadku części służących ozdobie, jakieś chromowane blaszki proste blaszki, pręty itp jest ok. (oprócz chromowanej blaszki przykrywającej stacyjkę - nie może być prosta!). Ale wypadku części wymagających bardzo dobrej stali to już nie jest tak dobrze. Zdarzyło mi się (fakt, że parę lat temu) że linka do prędkościomierza wymagała znacznej korekty długości pancerza itd, itp. Iskrownik na krzywce z Dębicy też nie za bardzo miał iskrę tam gdzie teoretycznie powinna być.

Uważam, że części z Dębicy to raczej świadomy wybór niższej jakości, ale na bezrybiu i rak ryba (do wyboru są sklepy niemieckie, ale tam nie dość, że dużo drożej to wcale nie koniecznie dużo lepiej z jakością).

Najlepsze są jednak oryginały po regeneracji.

A Szamleta proszę o podanie wyceny po zrobionych szparunkach i jaką metodą były robione. Wg mnie powinny być z ręki, co jest możliwe nawet dziś -u mnie malował młody artysta malarz, dla którego malowanie szparunków to tylko dość rzadki przerywnik w malowaniu obrazów. A jak wyszło pokażę w Galerii (gdy powstanie )
_________________
Donald

Offline SZAMLET

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2011, 03:06:25 pm »
Witam do malowania oddałem tylko bak ponieważ za drogo by mnie kosztowało pomalowanie całego motocykla za wszystko powiedział mi 1500zł a za sam bak 250 więc resztę pomaluje mi znajomy bak ma być gotowy za ok 3 tygodnie jaką metodą będzie malowany nie mam pojęcia ale jeśli tylko go odbiorę wstawię fotki

Offline Kaska-Simeonowa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2011, 03:06:58 pm »
Jak już o warsztatach to ja mam pytanie, czy ktoś wie czy nadal w Krygu regenerują wały i czy nadal jest to dobra jakość?
_________________
Pozdrawiam Kaska-Simeonowa

Offline Michał

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 2657
  • Karma: +5/-3
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2011, 03:07:29 pm »
Jakość regeneracji wału w Krygu jest na profesjonalnym poziomie. Koszt w granicach 150zł. Składałem znajomym silnik i wały pracują dobrze.
KTO MA AWO JEŹDZI KLAWO

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2011, 03:08:02 pm »
a dacie rade powiedzieć coś więcej o tym ,, KRYGU"?
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Michał

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 2657
  • Karma: +5/-3
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2011, 03:08:31 pm »
Kryg -firma Mikronek ,Andrzej Bajorek Tel. 013-4479075
KTO MA AWO JEŹDZI KLAWO

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2011, 03:08:58 pm »
z jakiej miejscowości?
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Michał

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 2657
  • Karma: +5/-3
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 03, 2011, 03:09:25 pm »
Miejscowość : KRYG
KTO MA AWO JEŹDZI KLAWO

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2011, 03:10:36 pm »
w sumie nie trudno sie domyśleć -

,,ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty"
_________________
Nie ma Boga jest MOTÓR
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Kaska-Simeonowa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2011, 03:11:30 pm »
Michał, czy to nadal ten straszy człowiek je składa, czy już się zmieniło coś w tej materii ?
_________________
Pozdrawiam Kaska-Simeonowa

Offline Marek Krupa

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1819
  • Karma: +2/-3
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 08, 2011, 04:30:07 pm »
Kryg koło Gorlic solidna firma
_________________
Marek Krupa

Offline Awo_marek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 08, 2011, 04:31:11 pm »
150zł tak tanio a co oni właściwie robią? wymieniają trzpień na nowy rolki itd? bo mnie się wydaje niska ta cena

Offline Indiana

  • Mechanik
  • **
  • Wiadomości: 448
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 01, 2012, 03:04:09 pm »
Hej, jak to jest z tym SD , złożyłem zamówienie, zero potwierdzenia, na mój mail kiedy mogę się spodziewać paki zero odzewu, strasznie lakoniczny kontakt ::) 
przy okazju - czego ma unikać ? podobno lasek popychaczy, co jeszcze?
Fundusze kapitałowe, zysk ok 10% jesteś wstępnie zainteresowany? - pisz priv :)

Offline zbymus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 206
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 01, 2012, 03:04:51 pm »
Indiana nie unikaj niczego, nawet lasek  ;) ;) 
Sklep jest spoko, parę razy robiłem u nich zakupy.Wszystko co zamówiłeś dostaniesz. (chyba że nagle zabrakło)

Ja miałem towar od nich dostarczony nawet na awarie która była 300 km od mojego garażu. (sam właściciel z właścicielką przyjechali do mnie na awarię motocyklem.)

Dla mnie potwierdzeniem zamówienia jest mój wysłany e-mail, jeśli twój doszedł to spokojnie czekaj.

Offline Indiana

  • Mechanik
  • **
  • Wiadomości: 448
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2012, 03:07:09 pm »
eehh... lasek niestety musze unikać, bo zona raczej była by niezadowolona ;) 

OK, chciałem tylko sprawdzić czy to u nich norma i wszystko jest ok  :)
Fundusze kapitałowe, zysk ok 10% jesteś wstępnie zainteresowany? - pisz priv :)

Offline mustang

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Karma: +0/-0
Odp: sklep z częściami
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 01, 2012, 03:08:19 pm »
witam
Ja u nich zawsze zamawiam telefonicznie nigdy nie było problemów krótko i rzeczowo jest ...niema ... ostatnio to paczka była w ciągu dwóch dni nie narzekam :)
_________________
Należy mieć również na uwadze że każdy pojazd stanowi element majątku narodowego i dlatego w interesie nie tylko osobistym ale i ogólno narodowym winien być jak najdłużej zachowany w stanie gotowości technicznej
Siódmego dnia Bóg stworzył motocykle i widział że były dobre