Kwietnia 28, 2024, 07:49:42 am

Autor Wątek: Chromowanie  (Przeczytany 10102 razy)

Offline bibas7j

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Karma: +0/-0
Odp: Chromowanie
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 29, 2023, 11:07:24 pm »
Jeszcze raz ostrzegam przed wysyłaniem jakich kolwiek elementów do chromowania nijakiemu "seneb"  z Krakowa to jest strzał w stopę. To jest szambo właśnie w nim pływam. Pozdrawiam .
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2023, 05:59:05 pm wysłana przez LukS »

Offline janel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Karma: +0/-0
Odp: Chromowanie
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 15, 2024, 07:07:53 pm »
Po 6 miesiącach oczekiwanie kiedy już straciłem wszelkie nadzieje i kupiłem inny wałek, niespodziewanie zadzwonił do mnie Seneb i poinformował, że wałek jest gotowy i właśnie go wysyła. Tak więc dzisiaj dotarł, chrom śliczny widać, że na podkładzie miedzi. Wygląda świetnie!
Dlatego muszę to napisać, że pod względem jakości wykonania chromów POLECAM i pewnie kolejne elementy  z  SR2E też tam wyślę , natomiast w kwestii kontaktu i czasu oczekiwanie należy się uzbroić  w cierpliwość.

Offline bibas7j

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Karma: +0/-0
Odp: Chromowanie
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 18, 2024, 02:07:28 pm »
Ja też otrzymałem swoje elementy pochromowane. Czas oczekiwania 11 miesięcy.Podkładu z miedzi nie dostrzegam. W międzyczasie kupiłem jak kolega drugie elementy koszt 400,0 zł. Następnych jego klientów nie odstraszam , ale daje pod rozwagę .

Offline janel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Karma: +0/-0
Odp: Chromowanie
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 18, 2024, 03:26:01 pm »
Warstwę miedzi widać u mnie w miejscach, które nie były chromowane (wielowypust czy np. miejsce osadzenia miseczek krzyżaka) tam ładnie widać kolejne warstwy. Zapewne przed kolejnymi kąpielami powierzchnie te były oklejane i dlatego to widać.