Marzec 28, 2024, 11:26:04 am

Autor Wątek: (Nie)godne polecenia - Motocykle Jacka  (Przeczytany 3408 razy)

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2367
  • Karma: +4/-2
(Nie)godne polecenia - Motocykle Jacka
« dnia: Lipiec 15, 2017, 07:11:53 pm »
Idąc przykładem Marka chce podzielić się swoim odczuciem co do zakładu z miejscowości Osieck który się nazywa Motocykle Jacka

Było to parę lat temu, znajomy z Niemiec poprosił mnie o skontaktowanie się z Panem Jaciek w celu zorientowania się jak szybko uda się wykonać prądnice ( już teraz nie pamiętam do jakiego motocykla ale mniejsza o to )  Chodziło o fakt że kolega nie znał Polskiego oraz Angielskiego a bariera językowa skutecznie utrudniała mu zakup

Tak więc pomogłem...... i świeciłem Dupą przez 3 miesiące, ale po kolei

Pan Jacek zapewnił mnie że akurat takie zlecenie budowy prądnic jest w trakcie i jest to ostatni moment aby się załapać, a jak pieniążki będą na koncie to maksymalnie miesiąc prądnice są u mnie.
Kolega na to przystał, miesiąc to troszkę czasu jest, sam miał zobowiązania do swoich klientów dla których prowadził renowację motocykli.

Poszedł dill i kasa. Prawie 3000zł  czekamy....

Miesiąc.....

Półtora miesiąca - poszedł @

Dwa miesiące, telefon ( kolega z Niemiec już mocno wkór....ny

Dwa i pół miesiąca - zaczynają się batalie telefoniczne robi się nerwowo. Poszło 3 koła i nie ma śladu za kasą ( jeszcze starałem się był opanowany, wiem jak to bywa w branży technicznej, często nie jest łatwo )

3 miechy - puszczają mi nerwy i mówię Panu Jackowi co o tym myślę i daje ultimatum

I teraz najlepsze, to co usłyszałem zwaliło mnie z nóg, po prostu nie wierzyłem co słyszę. Pan Jacek się na mnie obraził ( ????????? Ku.a! Co? obraził się na mnie że dał DUPY z terminem? ) ... jak to szło... „Już więcej z Panem nie będę robił interesów, proszę do mnie nie dzwonić...”


Cała historia skończyła się jedna szczęśliwie. Prądnice dotarły, ale niesmak pozostał......


Gdyby Pan Jacek poinformował mnie o ewentualnej obsuwie, wiadomo też był pewnie zależy od kooperantów. Wystarczył prosty krótki telefon. ,, Przepraszam ale będzie opóźnienie gdyż....” I sprawa załatwiona a tak Dupa.

Taka moja historia. Może macie bardziej pozytywnie. Cóż jak już nie skorzystam z usług bo mam zakaz :D


Pozostaje jeszcze aspekt jakości – tu tylko znam opinie mojego kolegi które powiedział że jest ok.

Tak więc aby była jasność nie rozważamy tu opinii jakościowej a podejście do klienta.

Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline cadyx

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Karma: +0/-0
Odp: (Nie)godne polecenia - Motocykle Jacka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2017, 10:23:21 am »
Myślę, że najlepiej założyć w dziale Inne na forum kategorie Warsztaty polecane i Warsztaty niepolecane i niech wszyscy piszą tam swoje doświadczenia z fachowcami i "naprawiaczami". Przy okazji byłaby informacja dla wszystkich gdzie można znaleźć sprawdzone warsztaty. Można by też tam umieszczać wszelkie oferty różnych usługodawców którzy oferują swoje usługi na forum oraz ich oceny. Bardzo byłoby to przydatne dla członków forum, którzy są w trakcie remontu swoich maszyn i szukają miejsc, gdzie mogliby oddać swoje części lub moto do naprawy.