Październik 19, 2018, 12:48:05 am

Autor Wątek: Rejestracja zabytkowego Simsona AWO na białe, żółte tablice  (Przeczytany 840 razy)

Offline joscik1

• Nowicjusz
  • *
Rejestracja zabytkowego Simsona AWO na białe, żółte tablice
« dnia: Kwiecień 02, 2010, 06:52:21 am »
Nie Cze 21, 2009 12:23 pm
Witam. Mam AWO z 1956r. Chciałby go zarejestrować na białe tablice. Jest to motor mojego ojca dokładnie. Z 25 lat temu przerejestrował go na siebie 'kupił go wtedy' . Prawie wszystko jest to znaczy motor utrzymany w dobrym stanie, tabliczka znamionowa, numery silnika, numery ramy, czarna tablica rejestracyjna no ale dowód został zgubiony. Jest możliwość odnowienia dowodu ??? Jakiś duplikat czy coś? I tylko odnowienie rejestracji poprzez nowe tablice i dowód? Czy trzeba rejestrować go od początku na żółte tablice???

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Offline jack

• Nowicjusz
  • *
Odp: Rejestracja zabytkowego Simsona AWO na białe, żółte tablice
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2010, 06:53:26 am »
Nie Cze 21, 2009 8:16 pm
w przypadku rejestracji na białe tablice, gdy motor był zarejestrowany i pozostała umowa kupna sprzedaży oraz tablica rejestracyjna to nie widzę problemy, aby pójść do wydziału komunikacji pod który się podlega i napisać oświadczenie (przez właściciela), o tym, że dokument rejestracyjny został zagubiony.

Offline joscik1

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2010, 06:54:14 am »
Pon Cze 22, 2009 12:29 pm
Niestety nie mam żadnej umowy kupna ale na pewno będę się dowiadywał w wydziale komunikacji.

Offline jack

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2010, 06:55:04 am »
Pią Cze 26, 2009 4:57 pm
Żeby wyrejestrować poprzedni właściciel musiał okazać się swoim egzemplarzem w wydziale komunikacji warto uderzyć do niego lub wydziału komunikacji pod który podlegał.