Wrzesień 25, 2018, 01:48:07 am

Autor Wątek: Honda Deauville NT 700 V - nie AWO lecz użyteczny maratończyk  (Przeczytany 2058 razy)

Offline BartekOpole

• Nowicjusz
  • *
Honda Deauville NT 700 V - nie AWO lecz użyteczny maratończyk
« dnia: Listopad 17, 2012, 05:46:34 pm »
Dziś moim oczom ukazał się nowy (jak dla mnie) motocykl. Honda Deauville NT 700 V to ciąg dalszy mojej fascynacji tym modelem tym razem w nowszej wersji. Motocykl został sprowadzony przez rzetelnego mechanika który systematycznie dogląda serwisuje i sprowadza m.in. moje motocykle. Motocykl pochodzi z Włoch. Po wypadku trafił w ręce handlarza z Niemiec który na raz sprowadza z tamtych rejonów świata ok 600 motocykli na raz. Następnie odsprzedaje je rodzimym handlarzom. Pytanie w jakim stanie jest motocykl i jaki jest handlarz. Ale wyobraźcie sobie ile towaru idzie przez granicę do krajów trzeciego świata jak my. I teraz skonfrontujmy to z tekstem w ogłoszeniu "motocykl bezwypadkowy sprowadzony z Niemiec/Szwajcaria/Włochy". Motocykl rocznik 2009 z pzrebiegiem 7000 km udokumentowany fakturami w ASO (ostatni rachunek w przeglądzie Hondy z 2011 opiewał na 400E) Motocykl ma połamany boczek, połamany blotnik, urwane lusterko, porysowany kufer i zgiętą dzwignię zmiany biegów. Te elementy będą wymienione na używane w całości (oprócz podrapanego kufra -do lakierowania) Z akcesoriów: trzeci kufer Hondy, deflaktory na łapki, podwyższona kierownica. Będzie jeszcze gniazdo zapalniczki pod navi. Cena będzie oscylowac w granicy 20k.
FOTKI: http://www.fotosik.pl/u/zorbax/album/1339076