Lipiec 16, 2018, 06:33:20 pm

Autor Wątek: ZIMOWY KONKURS Z NAGRODAMI  (Przeczytany 5831 razy)

Offline LukS

• Moderator
  • Mistrz
  • *
Odp: ZIMOWY KONKURS Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 05, 2013, 07:51:02 am »
Ja miałem trzecie? A powyżej stoi , że wadmed...
Pomyłka się wkradła?
Dyplomu nie oddam! ale od otwieracza dam radę odstąpić ;)

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 05, 2013, 09:40:20 am »
eeee co? jak?... yyyyyy coś popieprzyłem, jak zwykle........Wadmed sorry.

Łukaszu otwieracz u ciebie zostaje, natomiast ja szykuje nagrodę i dyplom dla Wadmeta.

Z tego wynika że i Panowie co zajeli 4 miejsce moge się czegoś spodziewać........
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline Indiana

• Mechanik
  • **
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 05, 2013, 04:42:37 pm »
Konkurs to zabawa, ale miło jak coś się wygrywa, co ciekawe wygląda na to że tu wszyscy wygrają  :)
Fundusze kapitałowe, zysk ok 10% jesteś wstępnie zainteresowany? - pisz priv :)

Offline makowiec

• Mechanik
  • **
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 05, 2013, 07:44:19 pm »
Skoro wszyscy biorący udział coś dostaną  i teraz jedynie przykro może być sędziującym że nic z tego nie mają wychodze z inicjatywą żeby coś od nas dostali. Jest spora liczba obdarowanych a i odległości między nimi duże więc ciężko coś wspólnie będzie ustalić więc proponuje aby każdy z nas przy najbliższym spotkaniu z Sędziami (spotkanie forum, MB Lódź itp) postawił im piwko albo nawet 0,5.
A gdy na takim spotkaniu będzie większość biorących udział w konkursie to niech ich na drugi dzień głowy bolą - a co  :).

Offline Michał

• Mistrz
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 05, 2013, 09:26:39 pm »
To ma być zemsta za zbyt trudne pytania? ;) Mamy was na przyszłość nie męczyć? ( ja już mam kilka pytań i zadań na nowy konkurs :()
KTO MA AWO JEŹDZI KLAWO

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 05, 2013, 10:26:34 pm »
Było na bogato bo chciałem aby to was zachęciło. Poza tym pierwszy taki konkurs.

W przyszłości chciałbym zrobić bank części ( zarówno motocyklowe jak i inne ) . Kto coś ma daje do banku a wygrany wybiera sam sobie nagrodę. Tak i sędziowie nie będą stratni a i z góry będzie wiadomo o co można powalczyć.
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline makowiec

• Mechanik
  • **
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 05, 2013, 10:59:06 pm »
To ma być zemsta za zbyt trudne pytania? ;) Mamy was na przyszłość nie męczyć? ( ja już mam kilka pytań i zadań na nowy konkurs :()
Sprawdzimy Was czy po kilku lub kilkunastu trunkach też będziecie w stanie logicznie odpowiadać na pytania.

Było na bogato bo chciałem aby to was zachęciło. Poza tym pierwszy taki konkurs.

W przyszłości chciałbym zrobić bank części ( zarówno motocyklowe jak i inne ) . Kto coś ma daje do banku a wygrany wybiera sam sobie nagrodę. Tak i sędziowie nie będą stratni a i z góry będzie wiadomo o co można powalczyć.

Ja w następnym wolałbym nie brać udziału bo jest to zbyt wciągające i czasochłonne (chyba nie wierze w to co pisze ) ale chętnie dam coś do banku części .

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 06, 2013, 12:15:08 am »
Sprawdzimy Was czy po kilku lub kilkunastu trunkach też będziecie w stanie logicznie odpowiadać na pytania.

Nie - zdecydowanie nie -  sprawdzone organoleptyczne na zeszłorocznym spotkaniu  8) ( szczególnie po regionalnych domowych wyrobach - palce lizać ! )
Panie co to? To IŻ?

Offline makowiec

• Mechanik
  • **
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 06, 2013, 08:52:00 am »
Tomek pytania będą łatwe - szczególnie to ostatnie.
-"Chłopaki traficie (dojdziecie) do namiotów? - hhmmmm , traficie do namiotów!!!? - yyhhhyyy " - tylko czy to pytanie będzie miał jeszcze kto zadać? ,i czy padnie chociaż taka prosta odpowiedż  :D.