Wrzesień 25, 2018, 01:05:11 am

Autor Wątek: Grafik komputerowy poszukiwany  (Przeczytany 731 razy)

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
Grafik komputerowy poszukiwany
« dnia: Lipiec 26, 2013, 04:25:26 pm »
Co rok staram się na nasze spotkanie wykonać małą wlekę. Problem w tym że moje zdolności artystyczne są marne. Dysponuje tylko pomysłami, a czasem głowa od nich az dymi.

Dotychczas trułem dupę mojemu przyjacielowi, ale jak to w życiu nic nie jest wieczne, chłopakowi powiększyła się rodzina to i czas na moje trucie znacznie się skurczył.

Może ktoś z was potrafi ogarniać programy typu coler lub zna się na grafice komputerowej?

Pomoc takiej osoby mocno się przyczyni do funkcjonowania forum, choćby z tego powodu że zrobimy nowa edycję koszulek, lub jakieś fajne plakaty na kolejny zimowy konkurs. Nie wspominając już o naklejkach, czy drobnych rzeczach.
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline rafciojawa

• Starszy Mechanik
  • Awo T
Odp: Grafik komputerowy poszukiwany
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2013, 02:45:52 pm »
Kosmo,apropo koszulek,nawijałem ostatnio z gościem z "formacja Raster"dajemy temat,grafike i mamy zajebiste koszulki,cena niestety nie będzie mała(około 45szt)ale jakość rewelacyjna ,mam już koszulke około 3lat i jest prawie jak nowa.
http://www.formacjaraster.pl/
chłopaki mają urlop do 4września,ale naprawdę warto tam zajrzeć!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 02:48:28 pm wysłana przez rafciojawa »
Jeżeli uważasz,że jedziesz za wolno;zwolnij.:)

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
Odp: Grafik komputerowy poszukiwany
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2013, 06:50:00 pm »
jest ok ale mam pewne zastrzeżenia, każda poprawka to dodatkowa kasa, a tak sam projekt byłby po kosztach, jeśli ktoś podjąłby się takiej pomocy. Samo zlecenie nadruku to już bułka z masłem.

Do chłopaków można uderzyć z gotowym pomysłem, a jak na razie temat konkursu na koszulkę ucichł - nie dusiłem bo sezon był w pełni, teraz u schyłku warto by go odświeżyć.

Mamy dwie propozycję, ja mam trzecią którą niedługo zamieszczę. Jeśłi nie znajdzie się grafik to mogę im potruć dupę w jeśnienno-zimowe wieczory

http://awoforum.pl/index.php?topic=3080.0
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?