Grudzień 11, 2018, 05:22:27 am

Autor Wątek: Wiązki elektryczne Awo  (Przeczytany 758 razy)

Offline sona46

• Mistrz
Wiązki elektryczne Awo
« dnia: Luty 25, 2016, 07:11:56 am »
Tak jak wcześniej pisałem denerwowało mnie,że z dostępnych na rynku polskim wiązka do awo sport ma za krótkie przewody do automatu stopu,niby żaden problem,ale po co je przedłużać skoro powinien to zrobić producent.Zgłosiłem ten problem do wszystkich którzy oferują wiązki,no ale jak to bywa na mój apel odezwał się tylko jeden z panów.Po ustaleniach mailowych Pan Piotr nie widział żadnych problemów w dostosowaniu się do moich sugestii.Wykonał wiązki tak jak chciałem i dodatkowo pytał o jakieś sugestie odnośnie wykonanych wiązek.Jest to osoba która na rynku polskim od wielu lat wykonuje wiązki do starych weteranów,a przede wszystkim jest Fachowcem który słucha odbiorców,a nie sztywno powiela błędy.Wiązki dostępne u mnie do SiT lub bezpośrednio do Pana Piotra tel.791 162 763.

Offline justom71

• Nowicjusz
  • *
Odp: Wiązki elektryczne Awo
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2016, 11:41:18 pm »
Też musiałem sztukować kabelki od stopu. Ogólnie instalacja ok tylko mało tych kabelków, które przechodzą z puszki filtra do puszki z regulatorem ładowania.

Offline tlukas

• Starszy Mechanik
  • Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2016, 09:01:49 am »
andrzej, cenowo tak jak wszędzie? przekroje, kolory itd jest ok?

Offline sona46

• Mistrz
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2016, 11:34:52 am »
U mnie po 65zł dla zarejestrowanych na forum,kable i kolory ok.Wiązka do przełącznika świateł trochę grubo,ale tak naprawdę takie powinny być bo  jak ktoś założy 45W na światła to jak by nie patrzył to prawie 8A

Offline tlukas

• Starszy Mechanik
  • Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2016, 05:14:17 pm »
więc napisz mi proszę na prywat nr konta i dane do przelewu andrzejku