Listopad 12, 2018, 11:21:01 pm

Autor Wątek: Gadżety - fajna torba  (Przeczytany 878 razy)

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
Gadżety - fajna torba
« dnia: Kwiecień 03, 2012, 05:48:16 pm »
Zakupiłem ją sobie na allegro. Jeden z jaj minusów jest taki że do kieszonki na mapę nie mieści się atlas- skoroszyt. Poza tym jest ok

Torba jest dedykowana przede wszystkim dla motocykli co maja korek baku równo z krawędzią, lecz ma dodatkowe paski mocujące które sie bardzo szybko zakłada. Posiada też magnesy zaczepowe, no i pasuje na tylni bagażnik.

acha nie mam w tym żadnego interesu więc nie traktujcie tego jako reklamę hehe :D

w sam raz na dwa termosy i kilka kanapek

Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline borys

• Nowicjusz
  • *
Odp: Gadżety - fajna torba
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 05:49:21 pm »
Witam!
Bardzo fajna, ale wg mnie na Awo wyglada jak pol dupy zza krzaka.. Lepiej bedzie sie prezentowac na ten CBR-ce w tle zdjecia 
Lepiej wygladaly juz te sakwy na boki wzorowane na te z epoki (ale mi sie rymnelo  ).
Pozdrawiam!

P.S. Ladnego masz tego Awo

Offline hckosmo

• Administrator
  • Mistrz
Odp: Gadżety - fajna torba
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2012, 05:50:25 pm »
założenie kupna tej torby było proste - dłuższa trasa, możliwość wsunięcia mapy, oraz małego bagażu ( termosik; kanapki )

głównie o mapę mi chodziło gdyż nieraz z kumplem wybieraliśmy się w ,, podróż w nieznane " i co parenaście kilkometrów był postój wymuszony wyjęciem mapy i sprawdzeniem trasy.

Szkoda że konstruktorzy w latach 50 na takie coś nie wpadli bo wtedy byłby to bardzo fajny detal do motocykli z epoki 

Cóż wygląd swoje a funkcjonalność swoje.

Sprawdź informację w wątku Przeniesienie forum

znajdziesz go na samej górze forum

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?