Kwiecień 16, 2024, 05:56:45 am

Autor Wątek: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części  (Przeczytany 11892 razy)

Offline miskov

  • Administrator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
  • Just as i thought, its fucked !
Miałem taki przypadek:

Postanowiłem zregenerować iskrownik i na Tablica.pl znalazłem ogłoszenie:

http://tablica.pl/oferta/junak-awo-gniazda-iskrownika-CID5-ID4HM0w.html#f08e14ace1

Zadzwoniłem, miły Pan objaśnił wszystko, kupiłem za pobraniem części. Następnego dnia dzwonek, listonosz przynosi, części super!

Pomyślałem dokupię cewkę iskrownika + ściągacz, zadzwoniłem. Pan objaśnił, że lepiej przelew wysłać i wysłałem 170zł expresowy. Dostałem sms, że do 17 godziny paczka zostanie wysłana. No to czekam a był to piątek.................................................

We wtorek myślę coś długo, dzwonię........nic
2 raz ........nic
sms..............nic
środa dzwonię ......................nic
2 raz.............nic
wieczorem..................nic
czwartek.....................nic...........................nic...........................nic!!

No coś tu jest nie tak, szukam w internecie:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25917088
no i komentarze:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=25917088
Coś tu jest nie tak :(

Znajomy doradził zadzwoń z innego numeru telefonu odczekałem ..................... dzwonię:
"halo" - słychać, jednak ktoś tam siedzi!
Wyjaśniłem Panu co sądzę o takim prowadzeniu interesów i poleciłem odesłać pieniądze na konto, bo wyraźnie zawiódł moje zaufanie.

Obecnie czekam...........................

Dobrze, że nie wysłałem mu iskrownika do regeneracji co proponował!!!

Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym Panem Moto Sokół Tomasz Sokół, chętnie poczytam.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 11:30:24 am wysłana przez miskov »

Offline wadmed

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1318
  • Karma: +0/-0
Odp: UWAGA Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2014, 11:19:37 am »
Ja mam doświadczenia ale pozytywne.
Dawałem mu do zrobienia 2 iskrowniki i nie było problemu. Tylko ja mu zawoziłem a on mi odesłał, też robiłem przelew.
Słyszałem, że jest nieterminowy i trzeba go naciskać telefonami, ale nie jest oszustem!!!

Offline miskov

  • Administrator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
  • Just as i thought, its fucked !
Odp: UWAGA Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2014, 11:26:37 am »
Mnie wyprowadziło z równowagi, nie odbieranie telefonów. Facet na początku wydawał się bardzo rzeczowy i w temacie.

Offline wadmed

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1318
  • Karma: +0/-0
Odp: UWAGA Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2014, 01:41:36 pm »
Mnie wyprowadziło z równowagi, nie odbieranie telefonów.

Taki urok monopolistów, poczytaj o nim na forum Junaka, właśnie tak o nim piszą. Ja nie mogę narzekać tak jak pisałem.

Offline miskov

  • Administrator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
  • Just as i thought, its fucked !
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2014, 05:10:07 pm »
Zapewne inaczej jest jak ktoś przywiezie osobiście a inaczej z Tablicy.pl Sprawa jeszcze się nie skończyła, zobaczymy jaki finał będzie.

Offline sona46

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 2954
  • Karma: +4/-3
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2014, 09:06:39 am »
Potwierdzam słowa Wadmeda-jak się trafi,czasami krótko,rzeczowo i na temat,a drugim razem wyczekiwanie i brak kontaktu.Ostatnio zamawiałem dwa wirniki na neodymie,jeden z przesuniętymi biegunami,na tel.odpowiedź,że to tokarz musiał sp-ć robotę,więc na moje pytanie czy nie sprawdza po tokarzy?-proszę odesłać,poprawimy.

Offline marky11

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +0/-0
  • AWO TURIST 1956
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2014, 12:17:04 pm »
Też u Tomasza S. robiłem iskrownik. Początkowo ładnie pięknie, ale jak dostał iskrownik i pieniądze to cisza. Wysłałem dwie obudowy żeby wybrał lepszą i drugą oddał. Po 2 miesiącach iskrownik odesłał zrobiony ale obudowy już nie. Pisałem e-maile ale cisza. Odpuściłem temat. Mam zregenerowany iskrownik wg mnie fajnie  i ładnie ale niesmak pozostał,. Następnym razem wyślę do Osiecka.

Offline przemo_16

  • Moderator
  • Starszy Mechanik
  • *****
  • Wiadomości: 836
  • Karma: +0/-2
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2014, 07:26:14 am »
Osiecka czyli do motocykle jacka

Offline wadmed

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1318
  • Karma: +0/-0
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2014, 08:05:12 am »
Pewnie też robi to Moto-Sokół to tylko 7,5km
http://goo.gl/maps/JpGL1

Offline miskov

  • Administrator
  • Nowicjusz
  • *****
  • Wiadomości: 28
  • Karma: +0/-0
  • Just as i thought, its fucked !
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2014, 04:33:18 pm »
Dostałem zwrot pieniążków od Moto-Sokół. Sporo tych lokalizacji ma ta firma, co aukcja na Tablicy to inna miejscowość. Iskrownik poszedł do Pana Tadeusza do Skarżyska.

Offline wadmed

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1318
  • Karma: +0/-0
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2014, 08:54:06 pm »
Ma dużą rodzinę to dlatego ;)

Offline awo4250

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Karma: +0/-0
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2014, 05:05:14 pm »
Fakt, czasami czas oczekiwania jest długi. Za to jakość i wykonanie Super!!!.
AWO4250

Offline stefano12

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2015, 04:13:17 pm »
Witam.
czytam czytam i powiem ze robie u Tomka  2-3 iskrowniki miesięcznie dla siebie do motocykli klientów   a nawet ostatmio niemcom tez Tomek regeneruje iskrownikii to po kilka szt na miesiąc  i powiem wam ze Richard kanzler czy cyklo lub chełm to niech sie schowaja przy Tomku. Tomek robi to z głowa i  jajem. Robi to najlepiej... iskrownik pracuje jak trzeba i wygląda jak trzeba. On ma zaplecze dobre. sam przewija cewki dorabia gniazda i inne częsci, regeneruje tez płytki przerywacza , regulatory odsrodkowe karterki  i inne częsci. Ma czasami długie terminy ale mówił mi ze nie tylko iskrownikami sie zajmuje. Choruje na cukrzyce a teraz go dopadła inna choroba ale nie bede pisał o niej. mój znajomy wysłał silnik do remontu od junaka i czeka juz 1,5 roku a wy piszecie ze miesiąc lub dwa.. Rok temu mój kolega robił u Tomka iskrownik do junaka i  kupił przy okazji alternator w komore sprzegła do junaka ( ma to na swojej stronie Moto-Sokół) Tomka produkcji jego patent i jak to zobaczyłem to byłem w szoku. kolega to zamontował i jezdzi do dzisiaj jest z tego bardzo zadowolony nie martwi sie ze olej lub benzyna zleje pradnice nie martwi sie o łożyska lub zębatke bo to ustrojstwo pracuje bezposrednio na wale a olej to chłodzi. I co jeszcze to ma zapas mocy pomimo tego ze jest dwa razy wieksza moc żaróówki niz w oryginale. Co do Pana Jacka z osiecka to tak, Tomek robi te iskrowniki dla niego, tak wiec czy wyslecie do osiecka czy do Katów to robi je ta sama osoba czyli Tomek. U Tomka zrobicie go pewnie taniej  niz u Jacka wiadoma sprawa drugie rece.Tomek od Jacka bierze wirniki bo sam nie dorabia ich. Chciałem tez dodac ze te wirniki są tez wymyslone przez Tomka, Tzn mam tu na mysli  patent na zastosowanie tanszych magnesów poniewaz J Kierko wymyslił wirniki z korpusem aluminiowym z drogimi magnesami a Tomek zastosował tansze magnesy bo normalnie taki wirnik neodym kosztował by 250zł.
amienił wymiary oski na 9mm czyli oska jest mocniejsza. Duzo mówia ci co nic nie robią i ci co sie nie znają tylko klepią takie głupoty bo wiekszosc czasu spedzaja przed kompem.
Tak wiec polecam Tomka usługi kazdemu,  nie płaćcie z góry tylko niech wam wysle za pobraniem i dogadajcie sie co do terminu.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2015, 04:27:56 pm wysłana przez stefano12 »

Offline stefano12

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2015, 04:33:47 pm »
Dostałem zwrot pieniążków od Moto-Sokół. Sporo tych lokalizacji ma ta firma, co aukcja na Tablicy to inna miejscowość. Iskrownik poszedł do Pana Tadeusza do Skarżyska.

Nie wiem czy zauważyłes ze sporo ludzi sprzedaje i regeneruje niby przy uzyciu Tomka częsci,

Offline Cykor

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 1179
  • Karma: +7/-5
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2015, 08:37:04 pm »
Z tą chorobą można żyć i normalnie funkcjonować(nie walcząc z nią),a wcale nie miałem na
myśli cukrzycy.

Offline sona46

  • Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 2954
  • Karma: +4/-3
Odp: Moto-Sokół Tomasz Sokół regeneracja iskrowników, części
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2015, 07:27:41 am »
Odnoszę wrażenie że Stefano 12 występuje tu jako incognito,a do tego  tworzy jeszcze kryptoreklamę dla Moto Sokół,może i P Tomek jest specjalistą wysokiej klasy(no gdyby nie te choroby,ale one moga dopaść każdego z nas),to gdyby jeszcze wywiązywał się ze swoich pobranych zleceń to mogę wszystko zrozumieć,jak dla mnie jest to typowy oszust i naciągacz na co mogę przedstawić niezbite dowody,nie pisałem o tym wcześniej bo miałem nadzieję,że się wyleczy ze swojej choroby  ;),bądźcie ostrożni bo jak większość z Was zauważyło często występuje pod różnymi nickami.