Kwietnia 19, 2024, 05:29:48 am

Autor Wątek: Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!  (Przeczytany 21198 razy)

Offline marjew

  • Starszy Mechanik
  • ***
  • Wiadomości: 544
  • Karma: +2/-1
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 08, 2020, 11:22:12 am »
Brak funduszy to odłóż na kilka miesięcy i może coś wpadnie lewego i zrobisz. Jeść to nie woła a za pół roku czy rok, możesz żałować sprzedaży. Awo czekał tyle lat to i rok poczeka.

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2368
  • Karma: +4/-2
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 09, 2020, 12:00:50 pm »
Ciekawe, wczoraj pisałem posta abyś nie sprzedawał, Taki staż w rodzinie, a jak to mówią leży i jeść nie woła
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline jaro

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +0/-0
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 09, 2020, 12:56:01 pm »
Przemyślałem decyzję i póki co to awo zostaje dalej w moich rękach. Może w przyszłym roku uda się uzbierać fundusze na remont i wówczas oddam sporta w dobre ręce do Cykora.

Offline AndrzejAVO425T

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Karma: +0/-0
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 09, 2020, 09:52:24 pm »
Brawo , słuszna decyzja.

Offline jah

  • Starszy Mechanik
  • ***
  • Wiadomości: 797
  • Karma: +2/-0
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 11, 2020, 03:46:41 pm »
oddaj w tym roku a przyszłym przy odbiorze zapłacisz :) ;D ;D ;D ;D bo kolejka jest nie mała

Offline jaro

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +0/-0
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 13, 2020, 04:58:38 pm »
Rozmawiałem z Cykorem jakiś czas temu i fakt że na brak pracy przy remontach awo nie narzeka.  :)

Offline hckosmo

  • Administrator
  • Mistrz
  • *****
  • Wiadomości: 2368
  • Karma: +4/-2
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 15, 2020, 08:25:25 am »
Nie wiem skąd jesteś, ale jak masz Cykora pod ręką to już możesz sprać spokojnie
Panie co to? To IŻ?

No Tam ten miał zmieniacz biegów przy baku, ten jakoś wybrakowany, czy pan przerobił?

Offline jaro

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +0/-0
Odp: Awo Sport -laik bierze się za naprawę!
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 15, 2020, 08:54:29 am »
Blisko to raczej nie bo jestem z okolic Piotrkowa Trybunalskiego ale ja w swoich stronach nie znam nikogo innego kto potrafiłby przeprowadzić rzetelny remont od A do Z. Pięć lat temu oddałem awoka do mechanika który był z polecenia i mimo tego że była spisana umowa itp nie wywiązał się z umowy co widać było chociażby na przykładzie skrzyni biegów gdzie miała zostać przejrzana przez wspomnianego fachowca a okazało się że było w niej mnóstwo syfu, nawet olej dla ściemy nie został zmieniony. Więc nie chciałbym zawieść się po raz kolejny dlatego z waszych opinii które czytam wynika że Cykor faktycznie jest profesjonalistą i że podejdzie do tematu uczciwie i kompleksowo.